Trooper

We hebben een trooper pagina

Trooper

We hebben via Trooper een pagina laten maken om onze club te steunen.

Bezoek onze trooper pagina hier.

Hoe werkt Trooper?

Via onze pagina op trooper zijn enorm veel online shops te vinden, en wie via onze trooper pagina naar één van deze shops gaat en er een aankoop op doet, steunt zo onze club. Bij elke aankoop gaat er een kleine commissie naar onze club. Je hoeft hiervoor niks extra te betalen op het artikel dat u koopt. Als je zelf of iemand in het gezin, familie of vrienden veel online shopt zou het voor onze club fijn zijn dat ze dit voortaan via deze pagina doen. Hoe meer er via de pagina online shoppen des te meer wordt onze club financieel gesteund. Neem gerust eens een kijkje tussen de vele verschillende shops. Alvast bedankt en je mag dit gerust delen met al de personen die jullie kennen die vaak online shoppen.

Belangrijk detail is dat je zelf NIETS extra betaald, het zijn de winkels die een stukje van hun winst afstaan. De eerste € 75 die we “verdienen” zal trooper zelf bijhouden om hun kosten te dekken, vanaf dan gaat het geld naar onze club.

Alvast bedankt vanwege,

De trainers, het bestuur